Photo
Reitingu sistēmaSākums Top100 | Top100 vakar | Reklāma | Reģistrācija | Jautājumi | Hostings | Kontakti | Login |
Meklēt

Hostel Bad Gastein
Motel Bad Gastein
Guesthouse Bad Gastein Guesthouse Bad Gastein
Baneru izvietošana portālā on-line.lv

Piedāvājam Jums iespēju izvietot reklāmas bannerus un tekstu portālā on-line.lv.
Pērkot reklāmas lauku portālā on-line.lv Jums jāpiekrīt vispārīgiem reklāmas noteikumiem.

Unikāla iespēja potenciālam tratēģiskam partnerim - pirmo reizi 5 gados!!!. Portāls on-line.lv izsola reklāmas vietu uz on-line.lv skaitītāja banerīša stratēģiskam partnerim. Tas jums dotu vidēji 1.5 miljonus demonstrāciju dienā vairākos tūkstošos Latvijas WEB lapu. Nosacījums - ilglaicīga sadarbība. Katrs pieteikums tiks vērtēts individuāli.

Lūdzu savus piedāvājumus nosūtiet nodaļā [Kontakti] Jūusu logo vai tekstam, ko vēlaties demonstrēt, ir jābūt nelielam, kā paraugā zemāk (ema.lv):

    


Piedāvājam elastīgus noteikumus un nestandarta risinājumus piemērotus tieši Jums.

In English

Cena par banera 120 x 60 demonstrāciju lapas augšā visās on-line.lv portāla sadaļās ir 20 Eiro mēnesī, kas garantē vismaz 130 000, bet sezonā līdz 160 000 demonstrējumus.

Cena par banera 468 x 60 demonstrāciju lapas augšā
visās on-line.lv portāla sadaļās ir 30 Eiro mēnesī, kas garantē vismaz 130 000 demonstrējumus vai

Baneris 150 x 150 maksā 20 Eiro mēnesī.

Baneris, kura platums 150, bet augstums lielāks par 200 pikseļiem ar tekstu maksā 35 Eiro mēnesī.

Jūsu WEB lapas saites izcelšana un ieteikšana sadaļās maksā 5 Eiro mēnesī.

Teksta linka reklāma maksā 5 Eiro mēnesī.

* Visas cenas norādītas bez PVN.

Iespējams vienoties arī par citu izmēru baneru demonstrāciju un citiem reklāmas veidiem.
Bez baneru reklāmas piedāvājam arī mūsu portāla lapās ievietot Jūsu pakalpojumu vai preču aprakstus ar attēliem.

Piedāvājam tekstu reklāmas, kas pateicoties on-line.lv portāla visaugstākās pakāpes reitingiem tādos tīmekļa meklētājos, kā Gooogle, nodrošinās to, ka katrs Juusu reklamētais vārds parādīsies tīmekļa meklētāju rezultātu pirmajās pozīcijās.

Preču un pakalpojumu on-line katalogi:
Reklamējiet savus produktus un pakalpojumus on-line

datori.on-line.lv/datori


Tāpat pieņemsim un apmaksāsim starpnieku pakalpojumus, kas vēlētos saņemt atalgojumu par klientu atrašanu, kas izvietotu savu reklāmu portālā on-line.lv

Visus pieprasījumus, kā arī biznesa piedāvājumus lūdzu nosūtiet nodaļā [Kontakti]


Advertising at on-line.lv

We offer flexible custom tailored solutions.

Unique opportunity for strategic partner. First time in last 5 years!!! Portal on-line.lv is offering to superimpose your adds straight on to our counter's banner which in average is demonstrated 1.5 million times a day on several thousands of Latvian WEB pages. Every offer will be judged individually. The partnership should be long-term. Please express you interest via contact form
[Kontakti] Your text or logo should be short similarly as shown in example bellow (ema.lv) :

    You may also refer to our standard banner advertising packages.

For example, banner 120x60 at the top of all our main pages would cost 20 Euros a month for guaranteed 130 000 demonstrations (usually over 150 000 demonstrations).
Banner 468x60 for 130 000 demonstrations at the top of all our main pages costs 30 Euros a month.
Banner 150x150 costs 20 Euros.

Text links to other sites cost 5-10 Euros per link.
In addition we offer advertising in the form of a free running text with description of your products un thus getting high page ranks in Google search engine.
All offers and enquiries please submit at [Kontakti]. Choose option "For enquiries in English".
Please note that given price examples do not include 18% GST/VAT.

Noteikumi, kuriem jāpiekrīt reklāmas devējam:
Par reklāmas saturu pilnībā atbild reklāmas devējs. Reklāmas devējs, iesniedzot reklāmu, uzņemas pilnu atbildību par reklāmas materiālu un tā demonstrēšanas izraisītām sekām. Portāla on-line.lv administrācija norobežojas no jebkādas atbildības par sekām, ko izraisījušas reklāmas devēja darbības. Portāla on-line.lv administrācija speciāli nekontrolē, nepārbauda un neizmeklē reklāmas devēja darbību likumību vai identitāti. Portāla on-line.lv administrācija apņemas reaģēt uz visām norādēm par reklāmas devēja iespējamām nelikumībām vai sliktu biznesa praksi. Ja šāda informācija tiks saņemta portāla on-line.lv administrācija mūsu apmeklētāju interesēs patur sev tiesības nekavējoties pārtraukt reklāmas demonstrāciju. Portāla on-line.lv administrācija raugās, lai mūsu portālā ievietotajā reklāmas materiālā neparādītos pornografiski vai neētiska rakstura materiāli, kas var aizskart mūsu portālā apmeklētājus vai būt pretrunā ar likumu. Portāla on-line.lv administrācijas brīdina, ka iespējas veikt šādu kontroli var būt ierobežotas gadījumā, ja klients nopirkto reklāmas laukuma saturu ģenerē reālā laikā un saturs tiek ielasīts automātiski no reklāmas devēja servera on-line sasaistes režīmā. Tomēr portāla on-line.lv administrācija apņemas nekavējoties reaģēt uz jebkurām mūsu apmeklētāju norādēm uz reklāmas devēju pārkāpumiem un neatbilstību šeit uzskaitītiem principiem.

Baneru izmēru paraugi
Login webmāsteriem

© SIA LUTUMAC
Disclaimer